Всі кращі кредити онлайн в Україні

 • Порівнюйте умови і процентні ставки по онлайн кредитами і картам;
 • Оформляйте заявки в кілька компаній відразу;
 • Миттєво отримуйте гроші на карту без зайвих довідок, поручителів і відсотків.

Быстрые фильтры

Найдено 2 кредитных предложений

Получение

На карту

Дневная ставка

От 0%

Максимальная сумма

15000 грн.

Срок кредита

до 21 дней

Получение

На карту

Готівкою

Дневная ставка

От 0.01%

Максимальная сумма

3000 грн.

Срок кредита

до 30 дней

Тип кредита

Другие услуги

Навіщо може знадобитися кредит?

Думка про кредити у населення України неоднозначна, але в дійсності він може стати дуже корисним фінансовим інструментом. Для цього достатньо навчитися правильно його використовувати. З труднощами погашення взятого позики стикаються люди, котрі переоцінили свої можливості або вміння раціонального використання фінансових коштів. Але це проблема особистісних якостей людини, а не кредиту.

Реалії теперішнього часу диктують зовсім інші умови життя, ніж були за часів наших батьків. Сьогодні приймати рішення потрібно швидко, немає можливості роками збирати гроші для реалізації своєї мрії. Втім, навіщо страждати від невирішеності або посилювати фінансові проблеми, якщо є чудова альтернатива – оформлення кредиту на карту онлайн? Річ, на яку збираєш роками, потім може виявитися непотрібною, а тривалі борги часто псують відносини з друзями. Краще жити «тут і зараз», але при цьому, беручи кредит, слід переконатися в дійсній вигідності пропозиції. Саме в цьому покликаний допомогти портал «MomentCredit».

MomentCredit: тільки кращі пропозиції кредитування в банках і МФО

MomentCredit – це незалежний портал, що надає користувачам інтернету порівняння умов кредитування в українських банках і мікрофінансових організаціях. Основні цілі сайту можна викласти в наступних пунктах:

 1. Надати користувачеві детальну інформацію про те, де можна взяти позику на певну суму.
 2. Дати можливість оцінити доступні пропозиції фінансових організацій України та вибрати найбільш підходящий варіант.
 3. Розповісти про умови кредитування, кому доступний позику, терміни та умови погашення, можливості виходу з ситуації, коли повернення неможливе.

Ми допоможемо не тільки взяти кредит на банківську карту, але також розповімо про найбільш вигідних умовах. Портал «МоментКредіт» – це свого роду онлайн-супермаркет на фінансовому ринку, який допоможе користувачам порівняти умови кредитування в МФО і банках України, дізнатися процентні ставки, а також термін та умови повернення.

Завдяки використанню нашої інформаційної площадки користувачі інтернету можуть заощадити не тільки час і сили, але також гроші, адже, оцінивши всі існуючі варіанти оформлення позики, можна отримати позику на найвигідніших умовах.

Кредити онлайн на карту України

Вигідні умови кредитування від мікрофінансових організацій змушують банки вдосконалюватися і спрощувати умови з кредитування населення. Сьогодні можна взяти гроші в кредит на карту різними шляхами: відвідавши банк або виконавши всі дії онлайн, не виходячи з дому. Багато українців вважають за краще оформляти позику в банку готівкою – це викликає якусь психологічну впевненість, адже гроші передаються з рук в руки, а всі документи оформляються при особистій присутності клієнта.

Але сьогодні існує не менш зручний спосіб отримання грошей – оформити онлайн кредит на карту. Умови при цьому дуже вигідні, адже можна не надавати довідку про доходи або документ про офіційне працевлаштування. Немає потрібні в пошуку поручителів і залишення застави. При цьому важливо уважно читати підписується договір, оскільки безпечність може привести до небажаних наслідків у майбутньому. При мінімальному знанні основ фінансової грамотності кредит повертати буде дуже просто.

Плюс оформлення кредитів онлайн

Слід зазначити, що в онлайн-кредитуванні є ряд переваг і вигод для клієнта:

 1. Отримати гроші в кредит онлайн на карту можна дуже швидко. Реєстрація нового клієнта і розгляд залишеної заявки займає не більше 30 хвилин.
 2. Для отримання позики потрібно мінімальну кількість документів, що вигідно відрізняє МФО від більшості традиційних банківських систем.
 3. Все мікрофінансові організації працюють офіційно в згоді з законодавством України, тому умови прозорі, а приховані платежі або комісії відсутні. Більшість же проблем клієнти створюють собі особисто, вирішивши опустити необхідність читання договору при оформленні.
 4. Умови повернення кредиту дуже гнучкі, з можливістю продовження терміну виплати або дострокового погашення.
 5. Відсоток відмов у компаній, що пропонують мікрокрідітованіе клієнтам, дуже низький. У деяких МФО кількість схвалених заявок досягає 90-95%.

Окремо слід відзначити проведення різних акцій і бонусні системи заохочення. Наприклад, нові клієнти можуть скористатися різними програмами лояльності або безпроцентної ставкою для отримання кредиту. Правда, зазвичай кредит під 0,01% видається на мінімальний термін, а сума не перевищує 5 000 гривень.

Мінуси оформлення кредитів онлайн

Перш ніж взяти кредит на карту онлайн, слід зважити всі мінуси і плюси. Звичайно, в зверненні до послуг мікрофінансових організацій є ряд негативних факторів. Але їх не так багато, найбільш очевидні:

 1. Сума грошової позики рідко перевищує 15 000-20 000 гривень. Правда є винятки, наприклад, сервіс зручного кредитування СлонКредіт видає клієнтам до 100 000 гривень.
 2. За рідкісним винятком терміни кредитування не перевищують період в 30 днів. Лише деякі можуть запропонувати кредит на 45 – 60 днів, і зовсім рідко зустрічаються пропозиції з видачею кредитів на 1 рік.
 3. Незважаючи на цифри, процентна ставка від 0,49% до 2% в день може стати мінусом. Якщо говорити про короткостроковому періоді, то сума буде мінімальна, але все змінюється при перерахунку на річну процентну ставку. Перед остаточним прийняттям рішення слід детально ознайомитися з умовами нарахування відсотків за поточними виплатами і при наявності прострочення.

Скориставшись інформацією, наданою порталом MomentCredit, користувачі зможуть отримати кредит на карту без ризику подальших ускладнень, адже знатимуть всю необхідну інформацію.

Хто може кредит онлайн в Україні?

Для отримання кредиту онлайн необхідне дотримання простих умов: входження в віковий ценз від 18 до 70 років, наявність паспорта України, ІПН, карти будь-якого банку і мобільного телефону. Звичайно, потрібен комп’ютер для виходу в інтернет. Таким чином, позичальником може стати:

 1. Будь-який повнолітній громадянин країни незалежно від того, працює він офіційно або неофіційно.
 2. Оформлення позики можливо для тимчасово безробітних, які мають сезонну роботу і влаштованих неофіційно фрілансерів.
 3. Також взяти кредити онлайн на карту можуть студенти, мами, які перебувають в декреті, і пенсіонери.

При необхідності швидко залатати утворилися фінансові діри немає часу на збір документів. У цьому випадку звернення до компанії швидкого кредитування стане дійсно вірним кроком.

Терміни погашення кредиту

Стандартний термін видачі позики в ФМО – це 30 календарних днів. Але можливе оформлення кредиту на карту до зарплати, на тиждень, місяць і навіть на рік. З сумою кредитування також ситуації різні:

Назва МФО Сума кредиту Термін кредитування
Alex Credit 10 000 гривень На 30 днів
Credit Plus 10 000 гривень На 30 днів
Moneyveo 15 000 гривень На 30 днів
Dinero.ua 15 000 гривень На 30 днів
SlonCredit Від 5 000 до 1000 гривень. Від трьох 3 до 12 месяцев

Слід зазначити, що в більшості мікрофінансові організацій новим клієнтам надають невеликі позики під мінімальний відсоток. Надалі розмір кредиту може бути значно більше, але процентна ставка при цьому діє стандартна.

Умови кредитування

Відсоткова ставка в різних МФО може сильно відрізнятися і досягати показників від 120 до 916% річних. При порушенні умов погашення кредитування нараховується прострочення – близько 0,1% від суми прострочення в день. Нижче представлені умови кредитування в різних МФО з терміном погашення від 3 до 6 місяців:

Назва МФО Сума кредиту Термін з продовженням Комісія Загальні витрати APR
Soscredit.ua 500 гривень 3 месяці 445,5 гривень 945,5 гривень 482%
Miloan.ua 3000 гривень 3 месяці 3510 гривень 6510 гривень 619%
Mycredit.ua 3000 гривень 3 месяці 2671 гривна 5671 гривнаь 481%
Topcredit.org.ua 1000 гривень 3 месяці 1325 гривень 2325 гривень 693%
Vashagotivochka.ua 5000 гривень 3 месяці 9000 гривень 14 000 гривень 916%
KF.ua 10 000 гривень 6 месяців 8775,9 гривні 18 775,9 гривні 259%

За своєю суттю кредити і позики – це миттєва розстрочка на різних умовах. Щоб вибрати найбільш вигідний варіант, потрібно правильно провести розрахунки позики. Тільки при виконанні цієї умови можливе оформлення кредиту на карту на дійсно вигідних умовах. При першому зверненні кредит, найімовірніше, буде дано на пільгових умовах зі ставкою 0% в день, тобто річна ставка (APR) теж складе 0%. Таким чином, клієнт повинен буде повернути стільки ж, скільки взяв, але за умови відсутності прострочення по платежах.

Розрахунок першого і наступних кредитів

 1. За умови, що перший кредит на суму в 2 500 гривень оформляється на 10 днів зі ставкою в 0,1% в день, сума повернення дещо зросте. Так, річний процент складе 3,65% (в разі прострочень він може значно вирости). Таким чином, після закінчення терміну потрібно повернути 2 500 гривень кредиту і 25 гривень, нарахованих по процентній ставці. Всього 2 525 гривень.
 2. Якщо виникне необхідність взяти гроші на карту онлайн повторно, денна процентна ставка зросте приблизно від 0,4% до 2%. За аналогічних умов – 2 500 гривень з терміном повернення в 10 днів, сума для погашення буде залежати від відсоткової ставки. Якщо взяти середню цифру – 1,7%, то APR складе 620,5% за умови відсутності прострочень. Таким чином, при тілі кредиту в 2 500 гривень буде нараховано 425 гривень за процентною ставкою, і повернути потрібно вже 2925 гривень.

Проблеми з онлайн кредитуванням

Слід зазначити, що оформити кредити онлайн на будь-яку карту не складе труднощів. Від заявника не вимагається чиста кредитна історія, довідка про доходи або наявність офіційного працевлаштування. Також протягом співпраці не буде проблем за умови виплати призначеної суми в обумовлений термін. Досить часто до клієнтів ставляться дуже лояльно, що не нараховуючи відсотки за прострочення протягом додаткових 3 робочих днів (термін обробки транзакції в банківській касі).

При відсутності виплат в зазначені за договором терміни співробітник фінансової організації пов’язується з клієнтом і нагадує про необхідність виконання взятих зобов’язань. У разі ігнорування повідомлень або відключення телефону клієнту нараховується штраф у розмірі 0,1% від загальної суми кредиту. Точний розмір штрафних санкцій і умови його нарахування прописуються в договорі.

Дії при простроченні кредиту

При виникненні ситуації, коли виплата чергового платежу по кредиту неможлива, головне – це не намагатися пустити все на самоплив або сховатися. Кращим варіантом стане наступна послідовність дій:

 1. Прийти в банк або зв’язатися зі співробітником фінансової організації, яка видає кредити онлайн на карту, і пояснити ситуацію. Необхідно вказати терміни, в які ви не зможете виплачувати заборгованість по кредиту, і попросити продовження терміну кредитування. Добре при цьому мати документальне підтвердження своїх слів. Наприклад, довідку про звільнення, виписку з історії хвороби і т.д.
 2. Виклавши свою позицію, дізнатися про можливості реструктуризації боргу, тобто попросити кредитні канікули або зниження процентної ставки. Також можлива пролонгація або продовження терміну погашення.
 3. При неможливості подібних варіантів є можливість виконати рефінансування кредиту.

Зазвичай в договорі детально описані ситуації, коли клієнт не може виконати черговий платіж по взятому займу. Слід уважно з ним ознайомитися, що дозволить уникнути проблем у разі виникнення непередбачених ситуацій під час виплати отриманої позики.

Що таке пролонгація кредитного договору?

Під пролонгацією договору по кредиту мається на увазі спеціальна послуга, що дозволяє продовжити термін кредитування за умови виплати нарахованих відсотків, але з відстрочкою платежу по основному тілу кредиту. Розглянемо простий приклад для наочності.

Клієнт бере кредит на суму в 1 000 гривень, але в результаті обставин, що склалися не може повернути в термін обумовлену в договорі 1 400 гривень протягом 30 днів. Кредитор, згідно прописаним в договорі умов пролонгації, дозволяє позичальникові повернути тільки суму нарахованих відсотків – це 400 гривень, а тіло кредиту – 1 000 гривень, віддати через 30 днів. Тобто кредит продовжується ще на місяць.

Скориставшись послугою пролонгації, можна погасити кредит без зайвої витрати нервових клітин. Крім того, цей варіант є найкращим для людей, які не бажають погіршувати свою кредитну історію.

Ця послуга доступна практично у всіх банках і мікрофінансових організаціях. Іноді її можна оформити, скориставшись особистим кабінетом. Наприклад, автоматична пролонгація доступна в мережах Moneyveo і Dinero.

Покрокова інструкція для оформлення кредиту

Оформити кредит, скориставшись допомогою платформи MomentCredit, досить легко. Нижче представлена ​​покрокова інструкція, максимально полегшує цю процедуру користувачам, які вирішили оформити позику в інтернеті вперше:

 1. Сервіс MomentCredit пропонує список банків і мікрофінансових організацій, що пропонують кредити населенню на різних умовах. Для полегшення вибору можна задати бажані критерії: суму, термін погашення, відсоткову ставку і т.д.
 2. У представленому для порівняння списку банків і МФО слід вибрати варіанти, найкраще відповідають раніше заданим критеріям.
 3. Для переходу на сайт організації, що надає позику, потрібно натиснути кнопку «Оформити заявку». Це дозволить продовжити реєстрацію на сайті компанії і отримати доступ до особистого кабінету. В особистому кабінеті, доступному після завершення реєстрації та схвалення заявки, клієнт зможе дізнатися всю необхідну інформацію за договором, строками погашення, отримати повторний кредит без необхідності введення особистих даних.
 4. При реєстрації необхідно мати під рукою смартфон і банківську карту, оскільки буде потрібно виконати верифікацію. Введення даних потрібно виконувати уважно, будь-яка помилка або помилка призведе до відмови кредитування.
 5. При зверненні до онлайн-сервісів кредитування їхати для підписання договору нікуди не потрібно. Код для підпису електронної версії буде висланий в sms-повідомленні. Перед підписанням потрібно уважно ознайомитися з умовами. Особливу увагу приділяйте неустойкам, пені та штрафів, а також пунктами, прописаним дрібним шрифтом. Це допоможе уникнути різних непорозумінь в майбутньому.
 6. Оформлення кредиту онлайн дозволяє отримати гроші протягом 30 хвилин. Вони надходять на карту автоматично відразу після підписання договору (іноді можлива затримка в 10-15 хвилин).

Практично всі процеси, що виконуються на онлайн-сервісах, автоматизовані. Це дозволяє розглядати заявку максимально швидко. Але для уточнення деяких даних співробітник компанії може зателефонувати особисто, тому потрібно бути готовим відповісти на додаткові питання. Для отримання кредиту готівкою потрібно відвідати офіс фінансової установи або банківську касу.

Суми кредитування, на які можна розраховувати

Вибираючи сервіс для отримання кредиту на короткий термін, краще зупинитися на пропозиціях від мікрофінансових організацій. Великі суми краще брати в банках. Це вимагає отримання додаткових довідок, але нагородою стане менша процентна ставка. Крім того, в банку можна отримати кредитну карту, якою можна користуватися постійно. Але якщо користувач має погану кредитну історію, єдиний варіант – це МФО. На щастя, сьогодні багато хто з них пропонують чималі суми.

Отримати в кредит онлайн можна від 500 до 100 000 гривень. На даний момент оформити позику через інтернет можна як у банку, так і в мікрофінансової організації. Нижче представлені найбільш актуальні пропозиції.

 1. Банк Кредит Дніпро. До 500 000 гривень строком до 60 місяців.
 2. До 100 000 гривень з терміном повернення від 3 місяців до 12 місяців
 3. ПУМБ. До 100 000 гривень строком до 36 місяців.
 4. І-грошi. До 20 000 гривень терміном до 30 днів.
 5. CreditKasa. До 10 000 гривень терміном до 27 днів.

Існує ряд інших пропозицій, які можна подивитися на сайті. Сьогодні отримати гроші в кредит онлайн досить просто. Потрібно мати доступ до інтернету, паспорт і банківську карту. Але, здійснюючи вибір, слід ретельно вибирати сервіс або банк, адже умови у всіх різні. Чи не помилитися з вибором допоможе наш портал.